NovinkyCO JE TO ZUMBA®?

            Zumba je taneční fitness hodina plná energie, skvělé hudby a dobré nálady. Kombinuje dynamickou latinsko-americkou hudbu a latinsko-americké tance spolu s aerobními pohyby. Využívá tanců jako Salsa, Merengue, Cumbia, Reaggaeton, Flamenco, Hip-hop, Cha-cha, Samba, Calypso, Belly Dance a mnoho dalších. Zumba vychází z principu, že cvičení by mělo být zábavné a jednoduché. Sexy a energické latino rytmy vytvářejí PÁRTY ATMOSFÉRU, která Vás strhne do víru pohybu. Je to cvičení, které Vám zaručeně zvedne náladu!

 

Choreografie střídají pomalé a rychlé rytmy na principu intervalového tréninku s cílem spalovat tuky, zformovat a posílit celé tělo. Zaměřují se na svalové partie, jako zadek, nohy, ruce, břicho a nejdůležitější sval těla, vaše srdce!

Kombinace latino a exotických rytmů vytváří skvělou párty, na které vytancujete 500 – 1000 kcal za hodinu a zanechá ve Vás skvělý pocit a dobrou náladu.

 Imagescah87qcgZumba-cviceni-101

Zumba je skvělá nejen pro Vaše tělo, ale hlavně pro vaši mysl. Co tak zapomenout na běžné problémy všedního dne a přijít vytancovat všechny svoje starosti? Vysoká dávka endorfinů je zaručena!

Zábava...

Je to typ cvičení, které budete chtít dělat každý den a budete se z něho těšit. Účastníci hodiny se baví jako na párty a ani si neuvědomují, že cvičí.

Jednoduchost...

Můžete začít na jakékoliv úrovni. Zumba je určená pro všechny bez ohledu na věk, kondici, taneční a sportovní zkušenosti.

Efektivita...

Princip intervalového tréninku maximalizuje výdej kalorií, spalování tuků a formování svalů.

Originalita...

Hudba, kroky, pohyby, pocit...Zumba je prostě úplně jiná, než cvičení na hodinách aerobiku, které jste doposud znali.

ZUMBA STRONG : Je spíše posilovací - zaměřená na různé partie těla ( břicho , ruce, nohy,...) Song je vytvořen s efekty pro daný cvik. Můžeme zde nalézt i prvky bojového umění, boxu, atd.....

.

Zumba-strong_2

ZUMBATOMIC - CVIČENÍ SPECIÁLNĚ UPRAVENÉ PRO DĚTI VE VĚKU 4-12 LET

   Přiblížím Vám v čem je Zumbatomic  jiný než klasická Zumba.Zumbakids1

Zumbatomic je jiný především tím, že je vše výrazně hravější, než v klasické Zumbě pro dospělé a jsou eliminované určité pohyby (smyslné vlnění boků atd.), které by děti přijímaly velmi rozpačitě, nebo by pro jejich fyzickou konstrukci a zdravý vývoj nebyly vhodné. Dětské tělo je křehké a Zumba si dala práci připravit dětem koncept na míru. Zahrnula jsem do lekce také česky zpívané písničky, jako např. od Dády, nebo Míši- děti jim rozumí a velice si je oblíbí a moc se na ně těší. Provedený taneční prvek často navazuje na text písní.

8e64a5be-620b-11df-b2a0-001cc4c002e0-image1Images11

   Cílem ZumbAtomic je rozvinout zdravý životní styl a včlenit fitness jako přirozenou součást dětských životů. Nejen jako lekci, kterou navštěvují jednou týdně. Zatímco je cvičení vskutku velmi důležitým prvkem rozvoje v dětství,  ZumbAtomic rovněž zvažuje ostatní aspekty dětského rozvoje.

Děti se skvěle baví a ani si nevšímají, že si zlepšuji fyzickou kondici a že se pohybově zdokonalují.
Povedu Vaše děti k rozšíření pohybového rozsahu a paměti, k celkovému zpevnění a správnému držení těla.

·  Může se rodič Zumbatomic lekce účastnit? Účast rodičů se nedoporučuje. Při Zumbatomicu je v cvičící místnosti jen instruktor a děti. Přítomnost dozorujícího rodiče (či učitele) dětem neumožní patřičně se na hodině uvolnit a naplno si ji užít. Ale v závěru lekce je možné nakouknout  do hodiny a podívat se, jak to dětem jde :)


 

.

Ostravski Webdesign | Webové stránky zdarma od BANAN.CZ | přihlásit se