NovinkyKontakt / o mně.

Ivana Pawlasová

Domaslavice

Tel:  00420 731 041 002

ivana@zumbarina.cz

 Jmenuji se IVANA PAWLASOVÁ a  již přes 30 let se věnuji tanci.

  Mé začátky byly v taneční skupině Gejzír v Ostravě s kterou  jsme  jezdili po různých akcích a soutěžích v ČR i spolu s černouškem v Disco  a Breack rytmu.

  Mým oblíbeným stylem bylo Disco, Madonna, Jackson, také Break Dance a byla jsem oceněna jako nejlepší tanečník  ze stovky  soutěžících  na tanečním soustředění.

Na střední škole jsem navštěvovala kurz Instruktor Aerobiku a úspěšně složila zkoušky.

  Po střední škole jsem navštěvovala taneční školu Horizonty v Havířově pod vedením Jarky Jelínkové, kde jsem prohloubila své taneční zkušenosti o základy baletu a latinsko americké hudby.

  Dále jsem žila v Itálii kde byl taky tanec mým koníčkem. Mé taneční vystoupení bylo odvysíláno italskou televizí, kde jsem byla spolu s kamárádkou oceněna prvním místem v soutěži: ,,Bravissima,,

v městečku Tortoreto.

  V Itálii jsem se sportu věnovala naplno. K tanci přibylo bojové umění, jako např. Full Contact pod vedení Tary, Thajský box pod vedením mistra Evropy Robertem Olivierim a Aikido pod vedením vedoucích Pasqualem a Robertem Consortim.

  Vše spojené s posilovacím tréninkem a boji v ringu. Ale tanec vždy vítězil :).

  Tenkrát v Itálii ještě Zumba nebyla, ale tančily se  ,,Balli di grupo,, v překladu ,,skupinové tance,, které jsou stejné jako Zumba. S tou vyjímkou, že se tančily na plážích, nebo na discotékách. Nebyly považovány za tělocvičnový sport. Často jsem přemýšlela, jak tuto formu zábavy a zároveň cvičení zavést u nás v Havířově.

  Pak jsem se doslechla o hodině Zumby a přišla jsem na lekci. To je přesně to co jsem chtěla dělat. Abych se mohla cvičení Zumba Fitness® věnovat profesionálně a předávat energii a radost z pohybu dalším nadšencům, zúčastnila jsem se v červnu 2011 workshopu  s vynikající lektorkou Danielou Česnekovou a stala se tak instruktorkou..... ZUMBA® je od té doby nejen mou zdravou závislostí, ale také životním stylem a budu velmi ráda, když i Vám ZUMBA® pomůže změnit Váš život k lepšímu !!!

Poslední dobou se začínám také zaměřovat na cvičení s dětma z mateřských škol.

Dětské tělo je křehké a Zumba si dala práci připravit dětem koncept na míru. Zahrnula jsem do lekce také česky zpívané písničky, jako např. od Dády, nebo Míši- děti jim rozumí a velice si je oblíbí a moc se na ně těší. Provedený taneční prvek často navazuje na text písní.

Děti se skvěle baví a ani si nevšímají, že si zlepšuji fyzickou kondici a že se pohybově zdokonalují.
Povedu Vaše děti k rozšíření pohybového rozsahu a paměti, k celkovému zpevnění a správnému držení těla.


Aktivity v mém volném čase: malování obrazů (plastické portréty, krajinky, zvířata), stavění betonových hradů v miniatuře na zahradě, atd. http://www.kreativita1.stranky1.cz/

Ostravski Webdesign | Webové stránky zdarma od BANAN.CZ | přihlásit se