NovinkyKontakt / o mně.

Ivana Pawlasová

Domaslavice

Tel:  00420 731 041 002 a nebo 725 581 077

ivana@zumbarina.cz 

 Jmenuji se IVANA PAWLASOVÁ a  již přes 30 let se věnuji tanci.

  Mé začátky byly v taneční skupině Gejzír v Ostravě s kterou  jsme  jezdili po různých akcích a soutěžích v ČR i spolu s černouškem v Disco  a Breack rytmu.

  Mým oblíbeným stylem bylo Disco, Madonna, Jackson, také Break Dance a byla jsem oceněna jako nejlepší tanečník  ze stovky  soutěžících  na tanečním soustředění.

Na střední škole jsem navštěvovala kurz Instruktor Aerobiku a úspěšně složila zkoušky, jelikož mi ještě nebylo 18 , zkoušky instruktora aerobiku jsem musela znova složit v r. 2011.

  Po střední škole jsem navštěvovala taneční školu Horizonty v Havířově pod vedením Jarky Jelínkové, kde jsem prohloubila své taneční zkušenosti o základy baletu a latinsko americké hudby.

  Dále jsem žila v Itálii kde byl taky tanec mým koníčkem. Mé taneční vystoupení bylo odvysíláno italskou televizí, kde jsem byla spolu s kamárádkou oceněna prvním místem v soutěži: ,,Bravissima,, v městečku Tortoreto.

  V Itálii jsem se sportu věnovala naplno. K tanci přibylo bojové umění, jako např. Full Contact pod vedení Tary, Thajský box pod vedením mistra Evropy Robertem Olivierim a Aikido pod vedením vedoucích Pasqualem a Robertem Consortim.

  Vše spojené s posilovacím tréninkem a boji v ringu. Ale tanec vítězil :).

  Tenkrát v Itálii ještě Zumba nebyla, ale tančily se  ,,Balli di grupo,, v překladu ,,skupinové tance,, které jsou stejné jako Zumba. S tou vyjímkou, že se tančily na plážích, nebo na discotékách. Nebyly považovány za tělocvičnový sport. Často jsem přemýšlela, jak tuto formu zábavy a zároveň cvičení zavést u nás v Havířově.

  Podobně přemýšlel i Beto Peréz a zavedl Zumbu on :D a proslavil jí po celém světě. To je přesně to co jsem chtěla dělat. Abych se mohla cvičení Zumba Fitness® věnovat profesionálně a předávat energii a radost z pohybu dalším nadšencům, zúčastnila jsem se v červnu 2011 workshopu  s vynikající lektorkou Danielou Česnekovou a stala se tak instruktorkou..... ZUMBA® je od té doby nejen mou zdravou závislostí, ale také životním stylem a budu velmi ráda, když i Vám ZUMBA® pomůže změnit Váš život k lepšímu !!!

Cvičím také s dětmi ve školkách, na písničky s choreografií jednoduchou, dětskou, zábavnou a chytlavou :)

Děti se skvěle baví a ani si nevšímají, že si zlepšuji fyzickou kondici a že se pohybově zdokonalují.

Vedu Vaše děti k rozšíření pohybového rozsahu a paměti, k celkovému zpevnění a správnému držení těla.

Bývám pozvaná na různé akce měst i obcí, ale také na  oslavy, svatby kde předvádím zábavná vystoupení , nebo  zumba vystoupení pro děti i dospělé.

Zde vkládám video s vystoupením pro děti: https://www.youtube.com/watch?v=5G0QyuNJ134 

Zasedám také v porotě Talent Star - Super star s vyjímečnými osobami jako je Bob Divílek ( uveden v Gynessově knize rekordů), Jiřím Erlebachem ( Divoké housle) a měla jsem možnost natáčet a režírovat pana režiséra Zdeňka Trošku. Zde upoutávka : https://www.facebook.com/ZumbarinaIvanaPawlasova/videos/183509506262599/ 

Také jsem v roce 2021 roztančila celý sál také s panem režisérem Troškou, ten se nebál a šel do toho :) Video zde: 

CCa v roce 2017 jsem se stala choreografkou spolku Klub žen Horní Domaslavice Babinec https://www.facebook.com/Klubzenhornidomaslavice/  Tato skupina žen je již ve zralejším věku a dělají pravidelně taneční a zábavné vystoupení na oslavách MDŽ, různých oslavách a výročích. Občas s nimi i vystupuji.

Po republice a ve světě mě proslavily také mé videa, které jsou zábavné a lidé na ně tančí, nebo si je rádi pouštějí. Nejúspěšnější je asi toto :) :

 

Mezi zajímavost patří i to, že podle kroniky, doposud patřím mezi poslední osobu narozenou v Domaslavicích a to doma. Mou obec miluji a na počest obce jsem natočila toto vystihující video: 

 

Ve vedlejší vesnici Těrlicko jsem vytvořila toto video s vyjímečnou akci: 


Aktivity v mém volném čase: malování obrazů (plastické portréty, krajinky, zvířata), stavění betonových hradů v miniatuře na zahradě, atd. http://www.kreativita1.stranky1.cz/

Jsem zakladatelkou Hrničkového háje a brány lásky, které se staly dalším známým bodem v Domaslavcích. 

Ostravski Webdesign | Webové stránky zdarma od BANAN.CZ | přihlásit se